Efikasitet të lartë Motor statorit spirale dredha-dredha Machine - China Ningbo Nide Mekanike

Produkte

Efikasitet të lartë Motor statorit spirale dredha-dredha Machine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo stator spirale dredha-dredha makine ka dyfishta dy kokat dredha-dredha me 4 stacione punuese. Ai është i përshtatshëm për motor kondicioner, motor makinë larëse, motor kompresor, motor tifoz, motor pompë etj


 • Brand Name: NIDE
 • Origjina: China
 • Çmimi: negociueshme
 • Details Paketimi: kuti druri i cili është i përshtatshëm për transportin detar
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Modeli NO .: RXL3-100
 • Detail Product

  Kompani dhe info Kontakt

  Produkt Tags

     1 (7) 

  RXL3-100  Efikasitet të lartë Motor Stator spirale dredha-dredha makinë

  Prezantimi: 

  1 (5)

  (1) Machine funksioni kryesor dhe karakteristike

  Kjo makinë automatike dredha-dredha stator ka katër kokat e dredha-dredha dhe tetë stacione operacion. Efikasitet të lartë është veçori e saj. Makinë stator spirale dredha-dredha automatikisht të vënë në spirale në transferimin e ish rregullt, veçanërisht të përshtatshme për prodhimin e kërkesë të lartë e kapaciteteve, slot lartë duke plotësuar norma, slot vogla hapur spirale stator dredha-dredha. Spiralja mënyrën, të tilla si kaloni auto, prerja auto dhe indeksimin auto dredha-dredha mund të përfundojë në një kohë rradhazi; parametër mund të jetë vendosur në ndërfaqe e njeriut-makinë. Vazhdueshëm / ndërpret dredha rrugë dhe plotëson 2 polet. 4 polet, 6 polet mbështjellje mbeshtjelljen.

  RXL3-100- 四 头 八 工 位 绕线 机 32

  (2) paramenter teknike

  diametër tela: 0,19 ~ 1.2mm

  diametër Swing: 220mm

  stacion operacion: 8

  Gjarpërim kokë: 4

  Max rafte lartësi: 65mm

  Max stator OD: 120mm

  Max RPM: 2500RPM

  Burimi Air: ≥0.5MPa

  Furnizimi me energji elektrike: 380V 50 / 60Hz 15KW

  Pesha: rreth 5000KG

  Dimension: (L) 2100 * (W) 1350 * (H) 2200mm

  (3) Aplikim

  Kjo makinë është i përshtatshëm për 2 polet. 4 polet, 6 polet mbështjellje mbeshtjelljen.

  RXL3-100- 四 头 八 工 位 绕线 机 31

   

  xh

  3-3

  Youtube: https://www.youtube.com/user/nida0606
  Facebook: https://www.facebook.com/NideGroup
  Linkedin: https://www.linkedin.com/company/nide-mechanical
  Twitter: https://twitter.com/Nide_Group
  Instagram: https://www.instagram.com/nidegroup/

  xh

  Contact us
  Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd.
  Contact :Annie
  Tel: 0086-574-87295639
  Mob: 0086-13738869026
  Fax: 0086-574-87295637
  Email: emarketing@nide-group.com
  Address:14-5, East Kemao Center, No.100 Xiangyun Road, Hi-tech District, Ningbo , China.


 • Previous:
 • Next:

 • Informacione të NIDE kompaniCertifikatat NIDE

  NIDE contaction 2

 • 
  WhatsApp Online Chat!