Plotësisht auto BLDC Brushless prodhimit motor stator line - China Ningbo Nide Mekanike

Produkte

Plotësisht auto BLDC Brushless motor stator prodhimit linjë

Përshkrim i shkurtër:

Kjo linjë e prodhimit është i përshtatshëm për prodhimin e brushless motor stator


 • Brand Name: NIDE
 • Origjina: China
 • Çmimi: negociueshme
 • Details Paketimi: kuti druri i cili është i përshtatshëm për transportin detar
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Modeli NO .: ND-BDZX
 • Detail Product

  Kompani dhe info Kontakt

  Produkt Tags

    

   

  ND-BDZX   Plotësisht auto BLDC Brushless motor stator prodhimit linjë

  Hyrje: Kjo linjë e prodhimit është i përshtatshëm për prodhimin e brushless motor stator

  I.Function dhe karakteristika:

  Kjo linjë e prodhimit është i përshtatshëm për prodhimin e brushless motor stator.

  Ai përbëhet prej letre futur makinës, në fund të bordit izolimin makinë futur, gjilpërë dredha-dredha makine, kontrollor stator, sistemi gjurmimin dhe rrip transportieri. Operator mbushur material, çdo proces është kryer në mënyrë automatike, automatikisht transferojë statorit për procesin e ardhshëm. Parametri përpunimit të mund të vendosen dhe ruhen në IHM, dhe mund të quhet në çdo kohë. Ajo përmban Lartë inteligjente, automatizimi të lartë, efikasitet të lartë dhe zhurma të ulët.

  1 (2)

  specifikim II.Technical:

  Stator OD: 50-150mm

  Stator ID: 30-90mm

  Gjatësia Stack: 20-60mm

  Dredha-dredha shpejtësi: Max. 1000rpm

  diametër tela: 0.25-1.1mm

  Tension: 220V ± 10%, drejtpërdrejtë (50Hz / 60Hz) / 380V ± 10%, AC (50Hz / 60Hz)

  Presioni i punës: 0.5-0.7Mpa

  Gjarpërim metodë: gjilpërë gjarpërim

  1 (3)

  III.BLDC motor hyrje makinë stator

  Motor brushless izoluese stator makinë duke futur të letër

  Ajo miraton sistemin mekanik të shtyrë, sistem ndihmës dhe sistemin pneumatike. Si rezultat i kësaj, makinë mund të bëjë automatikisht pozicionimin, të ngutshme, të ushqyerit letër, duke formuar letër, letër shtyjnë. Buzë letër mund të jetë chamfered auto aq sa për të zgjidhur problemin dredha-dredha shkaktuar nga letra, dhe për të përmirësuar për qind të kalojë të statorit. Kjo makinë është e lehtë për të vepruar, e automatizimit të lartë, dhe të përshtatshme për motor seri, motor BLDC dhe shkelën statorit motorike.

  BLDC fund bordit izolimin palte shtypur makinë

  a. Dyfishtë buttons palme fillim, panel operacion është në anën e përparme të makinës, ajo është shumë e lehtë për të vepruar

  b. Përshtatet butonin emergjente, pasi ajo ka situatë emergjente, shtypni poshtë këtë buton, makinë do të ndalet menjëherë punës, ajo të rritur sigurinë dhe besueshmërinë;

  c. transportues materiale dhe lartësia makinë mund të rregullohen, Në transportues materiale me një cilindër për të parandaluar pjesë Këngë në procesin e ardhshëm;

  d. Shtoni 2 panele izoluese në të majtë dhe të djathtë të makinës.

  e. Manual ngarkimin, shkarkimin automatik, mund të jetë i lidhur me linjat automatike.

  f. Piston cilindër shtypur poshtë goditje është e rregullueshme, e dobishme për mbrojtjen e pjatë fund të kem shumë presion;

  G. Nuk ka pajisje udhëzuese, gjatë ngutshme, nuk ka rrotullimit drejtim aks;

  h. Nuk ka presion filter reduktimin e valvulave, presion është e rregullueshme.

  BLDC motor stator gjilpërë dredha-dredha makine

  Kjo gjilpërë dredha-dredha makinë është i përshtatshëm për përmbylljen BLDC statorit. Ajo pajis me sistemin e ndihmës. Ajo mund të automatikisht intert fund teli, dredha-dredha, arraying, indeksimit, prerja, demolding. Kjo dorezë e xhamave gjilpërë është projektuar me dy stacionin e punës. Lëvizja makinë është para-vendosur në ekran touch. Të gjitha të dhënat dredha-dredha mund të shfaqet në ekran me prekje gjatë makinë running. Gjatë running, makinë do alarm nëse diçka shkon keq.

  1 (4)

   


 • Previous:
 • Next:

 • Informacione të NIDE kompaniCertifikatat NIDE

  NIDE contaction 2

 • 
  WhatsApp Online Chat!