Të plotë automatike tre faza linjë prodhimi motor stator për lavatriçe - China Ningbo Nide Mekanike

Produkte

Të plotë automatike tre faza linjë prodhimi motor stator për lavatriçe

Përshkrim i shkurtër:

Nide mund të ofrojë paketë të plotë të statorit motor makine automatike të prodhimit apo të linjës për lloje të ndryshme motorike, dhe linjë e prodhimit stator miraton operacion app largët, ajo është shumë e lehtë për të vepruar.

 


 • Brand Name: NIDE
 • Origjina: China
 • Çmimi: negociueshme
 • Details Paketimi: kuti druri i cili është i përshtatshëm për transportin detar
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Modeli NO .: ND-DZXSJ
 • Detail Product

  Kompani dhe info Kontakt

  Produkt Tags

   

  ND-DZXSJ   Të plotë automatike tre faza linjë prodhimi motor stator për lavatriçe

  Hyrje: Nide mund të ofrojë paketë të plotë të statorit motor makine automatike të prodhimit apo të linjës për lloje të ndryshme motorike, dhe linjë e prodhimit stator miraton operacion app largët, ajo është shumë e lehtë për të vepruar!

  NIDE-plotë-automatik-tre-pahse-stator-ri-prodhim-line32

  Tre Faza Washing Machine Motor Automatik statorit prodhimit Line me automatik spirale dredha-dredha dhe futur Machine Gjashtë stacione pune, tre krerët dredha-dredha dhe një spirale stacion / futur të

  Kjo i plotë automatik linjë e re prodhimi stator adops app funksionimin e largët dhe është i përbërë nga disa makina, të tilla si letër stator futur makinë, statorit spirale dredha-dredha dhe makinë spirale futni stator spirale makine lidhëse, stator spirale formimin e makinës.

  Operator nevojshme për këtë linjë të prodhimit stator është shumë më pak se makinat e tjera ose lines.And Reduktimi i krahut të punës nuk do të ndikojë në produktivitetin.

  Me një kosto më të ulët të punës, dhe produktivitet të lartë, ky produkt stator linjë përmirëson konkurrencën për prodhuesit motorike.

  Grafiku rrjedha Linja e prodhimit stator shih më poshtë, ju lutem

  Specifikime teknike:

  1. Flyer diametër ritëm: 240mm;

  2. Stack gjatësi: ≤90mm;

  3.Stator OD: ≤150mm;

  4. mbeshtjellese shpejtësia: ≤2200RPM;

  5. Numri i hedhje: 2-4 seksione

  6.Wire diameter: 0.18-1.2mm;

  7. paralele dredha-dredha numër tel: ≤2             

  8. Shtypja e ajrit: 0.5 ~ 0.6MPa;

  9. Fuqia: 14Kw;

  10. Pesha: 4000KG;

  11. Temperatura e mjedisit: -10 ~ 60 ℃

  12. dimension makinë (L) 2700 * (W) 2300 * (H) 2200 (duke përfshirë fuçi tela)

   NIDE-plotë-automatik-tre-pahse-stator-ri-prodhim-line33

  Karakteristika Machine:

  Kjo linjë e prodhimit stator është e pajisur me spirale automatike stator dredha-dredha dhe futur makine,

  NIDE-plotë-automatik-tre-pahse-stator-ri-prodhim-line6.jpg

  Kjo linjë është përdorur për statorit motorike makinë larëse dredha-dredha, tavolinë motor tifoz statorit dredha-dredha, etj. Karakteristika është si më poshtë:

  1. Përshtatet AC sistem motorik ndihmës si burim energjie per gjarpërim, myk zhytje, kupa indeksimit, hooking teli dhe prerjes dhe ushqimin e letrës, përshtat tre faza motor reduktimit frekuencë variable si burim gramafon me energji indeksimit;

  2. Funksioni: tri mbështjellje shtresa dredha-dredha janë të plotë në mënyrë individuale nga tre stacione dredha-dredha;

  3. gisht kontrollohet nga motor ndihmës; saktësia e kthen është ± 1 radha; shpejtësia e punës mund të jetë vendosur në mënyrë të rastësishme, dhe e gjithë makinë nuk ka dridhje të dukshme dhe zhurma;

  4. Të jetë e mundur për dy telave të mbështjellë paralle; dredha-dredha është i zoti, dhe nuk ka dëme për tela enameled. Makinë do të ndalojë automatikisht sapo tela është përfunduar;

  5. Përshtatet sistemit lëvizje servo për hooking teli dhe prerja aksin XY lëvizin në para-mbrapa drejtimin majtas-djathtas, tela ura dhe gjatësia tel plumbi mund të rregullohen;

  6. zhytje myk është e kontrolluar nga sistemi ndihmës

  7. Procesi Parametri i secilit statorit mund të vendosen dhe të ruhen në mënyrë individuale në IHM ,;

  8. Përshtatet ndarës cam për spirale duke futur mekanik shkëmbimin stacion, shpejtësia është e kontrolluar nga converter frekuencave;

  9.The makinë e tërë është i përbërë nga dredha-dredha mekanizëm rotacionit flyer, dredha-dredha mekanizëm myk heqjen, spirale futur kënd mekanizëm rotacionit, krahu hooking tela majtas-djathtas mekanizëm para-mbrapa, etj .;

  10. Ajo ka faj diagnostikimin funksion;

  11. Perdorimi mylar si pyke;

  12. Përshtatet motor ndihmës për të ushqyer letër, slot interval pykë futur të mund të vendosen. gjatësia pykë dhe numri mund të vendosen;

  13. Materiali i pjesëve kritike të përpunim mekanik: çeliku përpunim mekanik;

  14.The tela shtypur mekanizëm është e qëndrueshme dhe të besueshme, mund të erës spirale direkt dhe me saktësi në myk dredha-dredha;

  15. mekanizëm, mekanizëm shufrën e bërë, spirale shtyre mekanizëm, mbeshtjellese mekanizëm spirale futur të ka funksionin e para-ngadalësimin;

  16. Në shpejtësi dredha-dredha, shpejtësia myk zhytje, tela hooking me shpejtësi krahun lëviz, pykë bërë me shpejtësi, kthehet-tavolinë shpejtësi indeksimit, spirale futur up-shtyjnë lartësi dhe ndaluar kohë mund të vendosen në IHM;

  17. Nuk ka dëme për pykë, tela pas futur spirale;

  18. Koha e ciklit për spirale të vetme stator inserting≤32sec / pc

  19. Ka një tel thyer mbrojtjen pajisje, makinë do të ndalet urgjent nëse nuk tel ose tela thyer.

  NIDE-plotë-automatik-tre-pahse-stator-ri-prodhim-line34

  më shumë deatils mund të na kontaktoni!


 • Previous:
 • Next:

 • Informacione të NIDE kompaniCertifikatat NIDE

  NIDE contaction 2

 • 
  WhatsApp Online Chat!