Automatik BLDC brendshëm gjilpërë stator dredha-dredha makine - China Ningbo Nide Mekanike

Produkte

Automatik BLDC brendshëm gjilpërë stator dredha-dredha makine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo dorezë e xhamave gjilpërë është i përshtatshëm për përmbylljen BLDC statorit.


 • Brand Name: NIDE
 • Origjina: China
 • Çmimi: negociueshme
 • Details Paketimi: kuti druri i cili është i përshtatshëm për transportin detar
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Modeli NO .: RXN2-100-150C
 • Detail Product

  Kompani dhe info Kontakt

  Produkt Tags

  RXN2-100 / 150 Automatic BLDC Internal gjilpërë stator dredha-dredha makine

  Prezantimi:

  Kjo stator dredha-dredha makine i brendshëm është projektuar me dy stacionin e punës. Lëvizja makinë është para-vendosur në ekran touch. Të gjitha të dhënat dredha-dredha mund të shfaqet në ekran me prekje gjatë makinë running. Gjatë running, makinë do alarm nëse diçka shkon keq.

  (1) funksion makinë dhe karakteristike:

  Kjo stator dredha-dredha makine i brendshëm është i përshtatshëm për përmbylljen BLDC statorit. Ajo pajis me sistemin e ndihmës. Ajo mund të automatikisht intert fund teli, dredha-dredha, arraying, indeksimit, prerja, demolding.

  (2) parameter teknike:

  OD përshtatshëm: ≤150mm

  ID përshtatshëm; ≥25mm

  thichness përshtatshëm: 10 ~ 100mm

  Të përshtatshme diametër tela: 0.3-1.0mm

  Furnizimi me energji elektrike: 220V / 50 / 60Hz

  Weigth: 600kg

  Deminsion: 1400 * 900 * 2000mm

  (3) e aplikimit:

  Kjo makinë është i përshtatshëm për përmbylljen BLDC statorit.

  xh

  3-3

  Youtube: https://www.youtube.com/user/nida0606
  Facebook: https://www.facebook.com/NideGroup
  Linkedin: https://www.linkedin.com/company/nide-mechanical
  Twitter: https://twitter.com/Nide_Group
  Instagram: https://www.instagram.com/nidegroup/

  xh

  Contact us
  Ningbo Nide Mechanical Equipment Co., Ltd.
  Contact :Annie
  Tel: 0086-574-87295639
  Mob: 0086-13738869026
  Fax: 0086-574-87295637
  Email: emarketing@nide-group.com
  Address:14-5, East Kemao Center, No.100 Xiangyun Road, Hi-tech District, Ningbo , China.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Informacione të NIDE kompaniCertifikatat NIDE

  NIDE contaction 2

 • 
  WhatsApp Online Chat!