Auto vetme stacioni BLDC stator Inner gjilpërë dredha-dredha makine - China Ningbo Nide Mekanike

Produkte

Auto vetme stacioni BLDC stator Inner gjilpërë dredha-dredha makine

Përshkrim i shkurtër:

Kjo stator dredha-dredha makine automatike është i përshtatshëm për multi-pol brushless motor stator spirale dredha-dredha. Ajo mund të dredha-dredha lloje të ndryshme të spirales brushless stator.


 • Brand Name: NIDE
 • Origjina: China
 • Çmimi: negociueshme
 • Details Paketimi: kuti druri i cili është i përshtatshëm për transportin detar
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Modeli NO .: ND-NXN1-60-80
 • Detail Product

  Kompani dhe info Kontakt

  Produkt Tags

  ND-NXN1-60-80 Auto stacioni i vetëm BLDC stator Inner gjilpërë dredha-dredha makine (tipi vertikale)

  Prezantimi:

  1. Aplikimi

  Kjo stator dredha-dredha makine automatike është i përshtatshëm për multi-pol brushless motor stator spirale dredha-dredha. Ajo mund të dredha-dredha lloje të ndryshme të spirales brushless stator.

  2.Profiles dhe karakteristikat

  Kjo BLDC makinë gjilpërë stator dredha miraton dizajn brendshme dredha-dredha, struktura e projektimit kuti, të gjithë spirale dredha-dredha automatizimi proces, efikasitet të lartë, të sigurisë,

  Makinë BLDC stator dredha-dredha mund të erës aksione të shumta spirale në të njëjtën kohë,

  Shpejtësia e dredha-dredha mund të deri në 800-1200 rpm.

  3.Parameter

  Stator OD: 30-80mm

  Stator ID: 10-50mm

  diametër tela: 0.18-1.5mm

  Gjatësia Stack: 5-60mm

  Struktura: type Box

  Dredha-dredha shpejtësi: 800-1200RPM (shpejtësia është e ndryshme për tela të ndryshme diametër)


 • Previous:
 • Next:

 • Informacione të NIDE kompaniCertifikatat NIDE

  NIDE contaction 2

 • 
  WhatsApp Online Chat!