kompanitë e lidhur

kompanitë e lidhur

Nide ka pas kompanitë e lidhur

 1.Ningbo Nide mekanike Equipment Co., Ltd

E vendosur në Hi-Tech Qarkut në qytetin e Ningbo, qendër industriale të Kinës, dhe duke marrë avantazhin e ekipit të fortë teknike dhe komerciale, Ningbo Nide Mekanike Pajisje Co, Ltd fokusohet në R & D, të marketingut dhe shitjes, kontrollin e cilësisë dhe pas shërbimit të makinave të cilat janë të prodhuara nga fabrikat e saj të lidhur (Jiangsu NIDE Automatizimi Tech Co, Ltd dhe Jiangsu Xiandian Mekanike Co, Ltd.

Përveç makinave të ndërtimit në shtëpi, të kontrolluar me cilësi dhe shërbim sistemin e saj, Nide mekanike gjithashtu ofron disa makina ndihmëse jepen nga disa prodhues të tjerë profesional për klientët e saj. Qëllimi është për të zvogëluar klientëve punë shtesë dhe të lirë nga shqetësimet e lëshimit të cilësisë.

Nide ka zyra në Indi, Brazil, Kore, Turqi, dhe Argjentina, shitje të mirë dhe të shërbimit të punës neto të na lejojë të hyni në dhe të shërbimit të ofrojë për konsumatorët në mbarë botën lehtë dhe menjëherë. Besueshmëria, përgjegjësi dhe ndihmë reagimi i shpejtë Nide për të fituar besimin e konsumatorëve në mbarë botën 'seccesively, kështu që produktet tani Nide ka furnizuar për klientët e saj më shumë se 40 vende të tilla si Gjermania, Italia, Spanja, Franca, Turqia, India, Brazili, Vietnami, Meksikë, Agentina, SHBA, etj, shumë konsumatorë janë një udhëheqës në fushën e tij.

Dëshirat tona janë që të sigurojë klientët tanë me optimizuar paketë të plotë të zgjidhjes për prodhim motori.

1

2.Jiangsu Nide Automatizimi Tech Co., Ltd

E vendosur në Suzhou, që mbulon zonën e seminarit prej 9.000 metra katror, ​​me 102 punonjës, Jiansu Nide Automatizimi-Tech Co., Ltd kryesisht prodhim të qëndrojnë së bashku makine dhe linjë plotësisht automatike për induksion motorike statorit, BLDC motor dredha-dredha makine, makina jashtme prodhimit rotor, montimit helikë line, linja e montimit motor dhe makine ose prodhimi tjetri përshtatur linjë.

Produktet janë aplikuar kryesisht për motor të vetme dhe tre fazor me induksion, motor pompë uji, motor makinë larëse, motor gjendjen e ajrit, motor tifoz, compress motor, motor elektrik biçikletë, motor BLDC, motor ndihmës, motor elektrik automotive, etj Disa nga tonë produktet janë CE miratuar.

Në mënyrë rigoroze zbatimin e 9001system ISO, të pajisur me të lartë objektin machining saktësi, ne kemi siguruar produktet tona për të përmbushur atë që nevojat e konsumatorëve të saktë.

8

3.Zhejiang Nide Inteligjente Automatizimi Co, Ltd

Zhejiang Nide Inteligjente Automatizimi Co, Ltd, e cila është tërësisht në pronësi nga Ningbo Nide Mekanike Equipment Co, Ltd, i ulur në qytetin e industrial shpërndarës Ningbo, kryesisht përqëndrohet në dredha-dredha të fundit dhe të kuvendit të teknologjisë për të gjitha llojet e motor BLDC, duke përfshirë edhe guri bashku makine dhe linjë plotësisht automatike të plotë. Ndërkohë, ne gjithashtu rregulloje disa makina jo-standarde për të kujdesem për nevojat e klientëve në fushën e prodhimit motor.

sistemin e kontrollit të rreptë të cilësisë, plus ekip të fortë teknik të na lejojë për të ofruar makina të besueshme për klientët tanë. Filozofia e "Shërbimit, profesion, të shpejtë, të sinqertë" të na ndihmojë për të fituar favor të konsumatorëve.

Nide-Vetëm për të lehtë, është të përpiqet të bëjë jo vetëm motor të prodhimit më të lehtë, më e lehtë të konsumatorëve, por edhe grevë për jetën në të ardhmen më të lehtë!

zhehuang]

4.Jiangsu Xiandian mekanike Co, Ltd

E vendosur në Hengshan Qiao vend skenik, provincën Changzhou, Jiangsu, dhe duke mbuluar një sipërfaqe prej 15.000 metra katrorë, Jiangsu Xiandian mekanike Co, Ltd, është e specializuar në mikro-motorike (seri makinë, makinë DC) Prodhimi armaturë makina prodhuese. Ne prodhojnë gamë të plotë të prodhimit armaturë qëndrojë përgjatë makinave dhe plotësisht automatike linjë kuvendit armaturë, të tilla si bosht ngutshme makine, letër izolimin futur makinë, armaturë dredha-dredha makine, pykë makine futur, komutatorin fusing makine, komutatorin kthyer makine, armaturë balancimin makine, testimi armaturë panel, stator dredha-dredha makine, etj

Produkteve kryesisht zbatohet për pajisje shtëpiake, automobil, instrument i pushtetit, etj Në fushën e makinës prodhimit armaturë, Kompania jonë është një nga prodhuesit kryesorë në Kinë, dhe i dha rradhazi "Hi-Tech Enterprise" nga qeveria.

Ne jemi duke ecur përpara ...

4

5.Ningbo Haishu Nide International Co., Ltd

Ulur në bregun e bukur e detit të qytetit-Ningbo, duke përfituar nga industritë avancuar shpërndarës, zinxhir të përsosur të furnizimit dhe transporti i përshtatshëm, dhe integrimin ekip profesional me përvojë të pasur prodhim motor, Ningbo Haishu Nide International Co, Ltd përqendrohet në furnizimin e llojet e ndryshme të komponentët motorike për klientët tanë.

Produktet përfshijnë komutatorin, duke mbajtur topin, bosht, furçë të karbonit, letër izolimin, mbrojtës termike, magnet, tifoz, të mbuluar me motor dhe petëzim. Përveç këtyre produkteve, ne gjithashtu të ofrojë shërbimin për Motor Prodhim konsulent teknike, mbështetjen e projektit dhe të kthehet-kyç projekt.

Me dekada me përvojë në fushën e prodhimit motor, ne e thellë kuptojmë se çfarë klienti saktësisht kërkesa, një e rëndësishme komponentet motor prodhimit neto të punës dhe të rreptë të sistemit të kontrollit të cilësisë të na lejojë për të siguruar klientit tonë me produkte të cilësisë së mirë në çmim të arsyeshëm, qëllimi ynë është që të ndihmojë konsumatorët për të reduktuar tensionin ndihmuese lodhshëm, ndërsa blerjen e produkteve me cilësi të mirë.

Nide dëshiron është që të sigurojë klientëve të gjerë botëror me shërbimin me një ndalesë për prodhimin motorike. Bëni motor, kthehet në NIDE, çdo gjë do të jetë e lehtë!

HaishuWhatsApp Online Chat!