Avantazhet tona

 • profesion

  profesion

  Themeluar në vitin 2007, të përkushtuar në fushën e prodhimit motore elektrike për 11 vjet
 • shërbim

  shërbim

  Ne furnizimit me produktet tona për më shumë se 50 vende dhe makinat tona kanë funksion të largët diagnoza.
 • Efikas

  Efikas

  me shpejtësi të lartë dredha-dredha, dredha-dredha me shpejtësi disa makinë mund të jetë deri në 3000 rpm, 2-3 herë që të produkteve të ngjashme
 • i qëndrueshëm

  i qëndrueshëm

  dizajn të arsyeshme, vëmendje në detaje, konfigurimin e Lartë, Bashkëpunimi me të markave të mira

Ningbo Nide mekanike Equipment Co, Ltd Themeluar në vitin 2007, Nide është një kompani e përkushtuar në fushën e prodhimit motore elektrike, duke siguruar një shërbim për klientët e saj. Nide ka tri ndarje kryesore të biznesit. Ndarja e parë është që të ofrojnë lloje të ndryshme të makinerive prodhuese motor, duke përfshirë qëndrimin përgjatë makinë, plotësisht auto linjë të plotë për armaturë dhe stator të prodhimit, dhe linjë kuvendit motor. Ndarja e dytë është të furnizojë gamën e plotë të komponentëve motorike të tilla si komutatorin, duke mbajtur topin, furçë të karbonit, letër izolimin, bosht, magnet, tifoz, mbuluar motorike, etj. Ndarja e tretë është që të ofrojë mbështetje teknike dhe këshilluese, mbështetje të projektit dhe të kthehet-kyç shërbim për disa prodhimit motor.

Klientët tanë


WhatsApp Online Chat!