Контактирајте не

Контактирајте не

Ningbo Nide механичка опрема копродукции, Ltd

адреса

14-5, Источна Kemao центар, No.100 Xiangyun патот, hi-tech округ, Ningbo 315.040, Кина

Е-пошта

emarketing@nide-group.com

sales@nide-group.com

телефон

0086-574-87295639

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!